Bozburun Yat Kulübü

 Adatepe Mevkii, Bozburun, 48710 Marmaris
+90 252 456 21 92

BYK 19 Mayıs 2009'da denizcilik ve sanat yolu ile farklılıkları bir araya getirmek icin kuruldu. Bozburun Yat Kulübü, Bozburun Koyu'nun girişinde sağ tarafta küçük taş limanı ile sizi kucaklar. Kara yolu ile geldiğinizde teknemiz ile kulübümüze transferiniz yapılır.

Zeytin ağaçlarının altında huzur bulur, ürettiğimiz zeytin yağımızla size özel hazırlanmış yemeklerimiz, limonata ve ev yapımı keklerimizle kendinizi şımartabilirsiniz.

Begonvil, hibiskus, yasemin, lavanta, biberiye, adaçayı, kekik kokuları arasında kendinizi büyülü bir bahçede meditasyon yaparken bulabilirsiniz.

Emsalsiz kütüphanemizde ünlü filozoflarla sohbet edebilir veya tarihe yolculuk yapabilirsiniz.

Bu özel köşede gökyüzü size çok yakındır. Yıldızlarla şakalaşır, mehtaplı gecelerde günün doğuşunu, mehtabın batışını aynı anda görebilirsiniz...

Yat Kulübü

3 tarafı güzel sahillerle çevrili ülkemizdeki en bakir koylardan biri olan Bozburun' da, BYK'nın kapıları, denizleri kendisine sığınak edinmiş herkese açıktır. Denizcilerin tatlı rüyası devamlı esen rüzgarları ile adalar arasında yelkenlinizle saklambaç oynayabilirsiniz.

Bozburun Yat Kulübü denizcilerin gelişimi ve iletişimi için organizasyonlar hedeflemektedir.

Dalış Okulu

Dalışa meraklı olan ve kendini geliştirmek isteyen deniz severler Bozburun Yat Kulübü’ nde CMAS eğitimleri ile sualtını keşfetme özgürlüğünü yaşayabilirler. Kurs sonrası verilecek SSI Sertifikası ile uluslar arası yetkinliğe sahip olabilir, ileri derecede alınacak eğitimler sonrası profesyonel bir dalgıç olabilirler.

1920 Harun Ülmen yapısı Seddülbahir' in ve birçok klasik teknenin limanı olan BYK, Bozburun'un güvenli kollarında denizyolu ile gelen misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik (Kütüphane, İnternet, Su, Elektrik, Çamaşır Yıkama Servisi) hizmetler sunuyor...

Bozburun Restoran

Taze, Lezzetli ve sevgiyle yapılmış zengin menusu ile BYK, Bozburun' un büyülryici atmosferinde deniz mahsulleri ağırlıklı yöresel mutfağın eşsiz çeşitlerini sunuyor.

İletişim

Sorularınız İçin: Edhem Dirvana
Tel. +90 252 456 21 92
Mobil. +90 533 815 91 29
Mail. info@bozburunyachtclub.com

 

Bozburun Yacht Club

Bozburun Yacht Club welcomes you at the entrance of the Bozburun Bay. BYC was founded on May 19, 2009 to bring together differences through sailing and art. You will be picked up by our boat from Bozburun village if you arrive by car.

You will find peace under the olive trees and enjoy the house produced oil with the freshly made regional tastes.

As you are strolling through the club, you will find yourself meditating in a magical garden filled with hibiscus, jasmin, lavander, oregano and other wonderful scents.

You can also spend some time in our library, where you will enjoy the company of some of the most precious minds in history.

Bozburun Yacht Club is a unique corner where the sky is closer to you, you can touch the stars, enjoy the sunset and the moonrise at the same time.

The full moon creates a twilight view like you have never seen.  

Constant breeze offers perfect conditions for sailors.


Yacht Club

Welcome to Bozburun Yacht Club

Bozburun Yacht Club wellcomes all those who have found shelter in the seas. Bozburun Bay offers supreme sailing conditions to play hide and seek around the islands.

Bozburun Yacht Club aims to promote and organize events for the development and communication of sailors.

Home to 1920 Harun Ülmen built Seddülbahir and many other classical boats, BYC offers its seagoing guests a variety services including Library, İnternet, Water, Electricty, Laundry Service.

Restaurant

Bozburun Restaurant offers regional dishes made with organic ingredients...

For your questions: Edhem Dirvana
Phone. +90 252 456 21 92
Mobile. +90 533 815 91 29
Mail. info@bozburunyachtclub.com
 
HakkımızdaKurumsal Üyelikİletişim
Tüm Hakları Saklıdır. © bozburun.org