Kıvanç Tatlıtuğ yeni yıla Bozburun'da girdi

Kıvanç Tatlıtuğ yeni yıla Bozburun'da girdiOtomobillere ve motosikletlere düşkün olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni gözdesi Bozburun ve deniz oldu.

Büyük yatlar yerine küçük yelkenlilere ilgi duyan, yılbaşı tatilini Marmaris Bozburun’daki Bozburun Yat Kulübü’nde geçiren yakışıklı oyuncu yelken dersi alıyor. Tatlıtuğ, yelkenli kullanmayı öğrenince tekne alıp sevgilisi Başak Dizer’le denize açılacak.

Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yıla sevgilisi Başak Dizer'le Bozburun'da girdi. Bozburun'u fetheden ünlü çifte Tanem Sivar ile aşkı da eşlik etti. 

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Marmaris'in gözde beldesi Bozburun aşığı olup çıktı. Yazın büyük kısmını sevgilisi Başak Dizer'le burada tatil yaparak geçiren Tatlıtuğ, yeni yılı karşılamak için de soluğu yine arkadaşlarıyla Bozburun'da aldı. 

Tatlıtuğ ve Dizer ikilisine; ünlü sunucu Tanem Sivar ile yelkenci aşkı Edhem Dirvana da eşlik etti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Dizer, Bozburun Yat Kulübü'nün sahibi olan Dirvana ile birlikte tüm günlerini Bozburun'un koylarını gezerek geçiriyor.

Kaynak: Sabah 

5 Ocak 2015


Rezervasyon
HakkımızdaKurumsal Üyelikİletişim
Tüm Hakları Saklıdır. © bozburun.org