Rodos'tan kardeşlik teklifi

Rodos'tan kardeşlik teklifi

Rodos Belediye Başkanı Fotis Chatzidiakos beraberlerindeki heyet ile Yat Charter Show kapsamında Marmaris'e geldi.

Chatzidiakos ve beraberindeki heyet, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ile Yat Limanı'nda demirli "Turk Yacht" isimli teknedeki yemekte buluştu. Görüşmede Rodos Belediye Başkanı Fotis Chatzidiakos Başkan Acar’a Marmaris’te yaptığı çalışmalardan dolayı övgüde bulunarak, Rodos ve Marmaris’in kardeş şehir olması konusunda girişimlerde bulunmayı teklif etti.

BOZBURUN GÜMRÜK KAPISI HAZIR

Bozburun gümrük binasının açılmasıyla ilgili düzenlemeler tamamlandı. Marmaris Belediyesi'ne bağlı ekiplerin binanın tadilatına yönelik çalışmaları tamamlamasıyla, Gümrük Müdürlüğü Bozburun Gümrük Kapısı'na personel atadı. Gümrük kapısının hizmete açılabilmesi için Emniyet Müdürlüğü ve Liman Başkanlığı'nın da personel ataması bekleniyor. Her iki kurumun da personel atamasının ardından Bozburun Gümrük Kapısı hizmet vermeye başlayacak.

BOZBURUN'DAN OKUL TEŞEKKÜRÜ

Bozburun İlköğretim Okulu Marmaris Belediyesi ve hayırseverlerin desteğiyle yenilendi. Okulda derslikler, oyun alanı, kantin yeniden düzenlendi, okulun çevre düzenlemesi yapıldı. 

Yapılan çalışmalardan dolayı Bozburun yaşayanları Belediye Başkanı Ali Acar’a 8 Mayıs Cuma günü okul bahçesinde düzenlenen törenle teşekkür etti. Törene Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel de katıldı.


HakkımızdaKurumsal Üyelikİletişim
Tüm Hakları Saklıdır. © bozburun.org